Menü Bezárás

Kitüntetés a Fotóművészeti Nyári Egyetem rendezéséért

Vác Város Önkormányzatának Képviselő-testülete még 2013-ban alapította a Polgármester Díja kitüntetést, amelyet a mindenkori polgármester adományoz azon személynek, közösségnek, aki szakterületén tevékenységéhez kapcsolódóan a város gazdasági fejlődését előmozdította, hozzájárult a város szellemi, anyagi gyarapodásához, illetve munkája, élete példaként állítható a város közössége elé. Idén Fördős Attila polgármester három embert talált érdemesnek a kitüntetésre.

Az egyik díjazott Cservenák Péter volt, klubunk vezetője, a Váci Városvédők és Városszépítők Egyesületének elnöke a MAFOSZ Fotóművészeti Nyári Egyetem kulturális programjainak szervezéséért.

 

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás